Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Çocuklar İçin Derneği, site ziyaretçileri tarafından kendisine dijital ortamda iletilen kişisel bilgileri, - gizlilik politikası gereği üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve sitede oluşabilecek teknik sorunların en kısa sürede giderilebilmesi için Çocuklar İçin Derneği, gerektiği durumlarda kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplanması için kişilik haklarına zarar vermeden kullanılabilir.

Kullanıcıların kişisel bilgilerini (ad, soyad, telefon, adres, e-posta vb.) Çocuklar İçin Derneği’ye vermesi gerekebilir. Çocuklar İçin Derneği, bu bilgileri gerektiğinde kullanıcı ile iletişim kurmakta kullanabilir.

Çocuklar İçin Derneği, resmi İnternet sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Çocuklar İçin Derneği, link yoluyla erişim sağlanan sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz, kullanıcıyı tanımaya yönelik her türlü bilgiyi kapsamaktadır. Çocuklar İçin Derneği, gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerinizi, işbirliği içinde olmadığı üçüncü şahıslara açıklamayacaktır.

Google AFS reklamlarının Çocuklar İçin Derneği’a yönlendirilmesi esnasında Google kullanıcılarının tarayıcısına çerez yerleştirebilir veya bunlarda yer alan çerezleri okuyabilir veya bilgi toplamak amacı ile web işaretleri kullanabilir.

Çocuklar İçin Derneği, gizlilik politikası hükümlerinde dilediği zaman sitesinde yayınlamak suretiyle değişiklik yapabilir. Çocuklar İçin Derneği’in değişiklik yaptığı gizlilik politikası hükümleri, yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer ve sadece resmi internet adresi için geçerlidir.

Çocuklar İçin Derneği

ÇODER - Çocuklar İçin Derneği

  Hizmetler
  İletişim
  Çocuklar İçin Derneği

Çarşı, Tiryaki Sk. No:15, 34876 Kartal/İstanbul

0216 377 13 92
info@coder.org.tr
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.