Hizmet Koşulları

Çocuklar İçin Derneği ürünlerini ve hizmetlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hizmetlerimizi kullanarak, buradaki şartları kabul etmiş olursunuz. Bu şartları dikkatlice okumanızı rica ederiz. Hizmetlerimizi kullanma sürecinde tüm politikalara uymalısınız. Çocuklar İçin Derneği'nin sunduğu hizmetleri kötüye kullanmamalısınız. Şartlarımıza veya politikalarımıza uymamanız ya da hizmetlerimizi kötüye kullandığınız şüphesi ile araştırma başlatmamız halinde, size sunduğumuz hizmetleri askıya alabilir veya durdurabiliriz.

Hizmetlerimizi kullanmanız size hizmetlerimizdeki veya eriştiğiniz içerikteki hiçbir fikri mülkiyet hakkının sahipliğini vermez. Çocuklar İçin Derneğinden yazılı onay almadığınız veya yasalarca izin verilmediği takdirde hizmetlerimizdeki içeriği kullanamayabilirsiniz.

Çocuklar İçin Derneği'nin kullanımınıza sunduğu hizmetleri kopyalama, çoğaltma ve dağıtma hakkınız bulunmamaktadır. Sizin için sunduğumuz hizmetleri kurumunuzun dışında hiç kimsenin kullanmasına izin vermeyin. Aksi davranışlarınız yasal haklarımızı korumamızı gerektirecektir.

Bu şartlar, size hizmetlerimizde yer alan marka unsurlarını veya logoları kullanma hakkını vermez. Hizmetlerimizde veya hizmetlerimizle birlikte görüntülenen hiçbir yasal uyarıyı kaldırmayın, üzerini kapatmayın ve değiştirmeyin. Hizmetlerimizi kullanmanızla bağlantılı olarak size hizmet duyuruları, yönetim amaçlı iletiler ve diğer bilgileri gönderebiliriz.

Çocuklar İçin Derneği, verdiği hizmetlere bağlı olarak elde ettiği verileri, yasal çerçeve içerisinde kalmak suretiyle kullanma hakkına sahiptir. Çocuklar İçin Derneği hizmetlerini satın alarak bunu kabullenmiş olursunuz. Hizmetlerimizi düzenli olarak değiştiriyor ve geliştiriyoruz. Hizmetlerde eklemeler ve değişiklikler yapabiliriz, kimi hizmetlerimizi de kaldırabiliriz ya da askıya alabiliriz. Hizmetlerimiz Çocuklar İçin Derneği'nin web sitesinde belirtilmiştir. Bu hizmetlerin dışında talep edilecek butik hizmetler, ayrı bir görüşme ve anlaşmaya tabidir.

Hizmetlerimiz, yasaların izin verdiği kapsam ve çerçevede kullanılabilir. Hizmetlerimizin yasalara uygun olmayan kullanımlarından hiçbir şekilde Çocuklar İçin Derneği sorumlu değildir. İşbu şartları veya bir hizmet için geçerli olan herhangi bir ek şartı (örneğin yasalarda veya hizmetlerimizde gerçekleşen değişiklikleri yansıtmak için) değiştirebiliriz. Şartlara düzenli aralıklarla bakmanız gerekir. Bu şartlarda yapılan değişikliklerle ilgili uyarıyı bu sayfada yayınlarız. Bir hizmetle ilgili değiştirilen şartları kabul etmezseniz, bize mutlaka bildirmeli ve hizmeti kullanmayı durdurmalısınız.

Bu şartlar Çocuklar İçin Derneği ile sizin aranızdaki ilişkiyi denetler. Bunlar herhangi bir üçüncü taraf lehine hak doğurmaz. Bu şartlara uymamanız halinde derhal işlem yapmazsak, bu, sahip olabileceğimiz herhangi bir haktan (gelecekte işlem yapmak gibi) vazgeçtiğimiz anlamına gelmez.

Belirli bir şart uygulanamaz hale gelirse, bu durum diğer hiçbir şartı etkilemez. İşbu sözleşmede belirtilen hususlar ile ilgili istenmeyen durumlar ve anlaşmazlıklar çıkarsa, anlaşmazlıkların giderilmesinde İstanbul mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Çocuklar İçin Derneği

ÇODER - Çocuklar İçin Derneği

  Hizmetler
  İletişim
  Çocuklar İçin Derneği

Çarşı, Tiryaki Sk. No:15, 34876 Kartal/İstanbul

0216 377 13 92
info@coder.org.tr
Pazartesi - Cumartesi: 09.30 ile 17.30 saatleri arasında açığız.